Olduğumuz Gibi Posta

 

“Olduğumuz Gibi Posta” ile annelik/babalık yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz güvenilir bilgileri ve pratik önerileri her hafta Salı günü sizlerle  buluşturuyorum.

Biliyorum ki birçok yerde karşımıza çıkan fotokopi önerilerden ve geçerliliğini yitirmiş bilgilerden daha fazlasına ihtiyacımız var.

Postalarda annebaba olmayı anlamlı hale getirebilmenin yollarını keşfetme konusunda ilham verici bilgiler paylaşıyorum. Bu sayede kendimizle buluşmamız ve çocuğumuzu büyütürken kendimizi de büyüttüğümüzü fark etmemiz mümkün olabiliyor.

Haftalık postaların sonunda yer alan HATIRLA-FARK ET-DENE adımları sayesinde bilgi deneyime dönüştürülebiliyor. Bu adımları çok önemsiyorum çünkü uygulayamadığımız bilgilerin hayatımızda bir etkisi de olamıyor.

Bir etki görebilmemiz ve değişim için motive olabilmemiz için bilginin pratiğe dönüşebilmesi önemli.

“Olduğumuz Gibi Haftalık Postaları”nın bunu nasıl yapabildiğini daha iyi anlamak için geçmiş postaları okuyabilirsin. Ve postaları her hafta okuyabilmek için aşağıda yer alan linki tıklayarak kayıt olabilirsin:

https://oldugumuzgibiposta.beehiiv.com/subscribe

Keyifli okumalar!

**Kayıt olduktan sonra ilk olarak “Hoşgeldin” mesajı seni karşılayacak. Ardından her Salı akşamı saat 21:00’da (Türkiye saati ile) postalar email adresinde seni bekliyor olacak. Lütfen spam (gereksiz) kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayın.